Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Přednáška: Komunikace a marketing

 

Dne 15. 5. 2013 se v Informačním centru MČ Prahy 5, Štefánikova 249/30

uskuteční přednáška na téma:

Komunikace a marketing

 

Kdy: středa 15. května, začátek v 17:00
Kde: IC Praha 5 - Štefánikova 249/30
Cena: ZDARMA
Počet účastníků: maximálně 20
Rozsah: od 17:00 do 19.45 (s přestávkami)
Kdo školí: PaedDr. Václav Pecka

 

O čem to bude?

 

Komunikační strategie

Posluchači se dozvědí o významu a hlavních zásadách komunikační strategie a okolnostech jejího přijímaní (průzkumy trhu, konkurence, apod.).
Jaká hrozí komunikační rizika a jaký je důvod pro dlouhodobou komunikaci a její aktualizaci? Jak správně definovat cílové skupiny?
Na semináři budou uvedeny příklady nejčastěji používaných účinných komunikačních metod.


PR a marketing

Posluchači se dozvědí stručnou chronologii vzniku a vývoje a pozici PR v celkovém systému komunikace stejně jako podmínky její účinnosti, aktuální nástroje Public Relations a moderní používané PR metody.


Public affairs - lobbing

Návštěvníkům semináře bude stručně shrnuta problematika Public Affairs, představeny mýty kolem lobbingu, pokusy o regulaci tohoto způsobu komunikace, nejčastěji používaná forma (metody) a efektivita vyjednávání. Nastíněn bude také rozdíl mezi lobbingem a korupcí a část přednášky bude také věnována tématu záměny klientelismu a protekcionalismu.


Základní cíl všech tří částí:

Usnadnit pracovní pozici posluchače - strategické rozhodování, osobní rozvoj, komunikační kompetenci s případným využitím pro vedení a motivování jejich týmů.

 

O školiteli


PaedDr. Václav Pecka

Senior Consultant & Lektor Public Affairs a PR

V oboru komunikace, především Public Affairs, se angažuje přes 20 let (15 let působil na pozici Deputy Director mezinárodní společnosti Weber Shandwick Worldvide). Zabývá se konzultační činnosti i v oblasti Media marketing, včetně zpracovávání komunikačních strategií společností, mediálních analýz, atd. Dlouhodobě se také věnuje přednáškové činnosti. Působí na vysokých školách (naposledy Ústav práva a právní vědy), přednáší na IIR (Institute for International Research) nebo pro Asociaci PR agentur či neziskové organizace. Dnes působí mj. i na pozici Chief Consultant společnosti Essential Communication, s.r.o.

 

Co je v ceně?

  • občerstvení
  • učebně jsou k dispozici PC a Wi-Fi

 

Mám zájem o školení


Zaregistrujte se telefonicky na 257 215 695, osobně na naší provozovně (Štefánikova 30, Praha 5), emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  či přímo zde: Přihlásit