Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Podnikavá pětka

Elektronický zpravodaj Informačního centra Praha 5, o.p.s


Vážení čtenáři,

rád bych Vás přivítal u prvního vydání elektronického zpravodaje Informačního centra Praha 5, o.p.s., který je lakonicky pojmenován PODNIKAVÁ PĚTKA.

Proč PODNIKAVÁ PĚTKA? Protože se jedná o newsletter prioritně zaměřený na podnikatele či živnostníky a na jejich podnikání na území městské části Praha 5. PODNIKAVÁ PĚTKA si klade za cíl informovat o zajímavých podnikatelských aktivitách velkých i malých podnikavců. Dále pak o činnosti Informačního centra Praha 5. Ve zpravodaji také najdete zajímavé rozhovory, nabídky volných míst k podnikání a v neposlední řadě informační servis o dění v naší městské části.

PODNIKAVÁ PĚTKA je v tuto chvíli občasníkem. V roce 2013 plánujeme dvě vydání. V případě úspěchu tomu může být v dalším roce jinak. A právě tomu můžete napomoci i Vy. Zašlete nám své tipy na články, na zajímavé podnikatele, případně na témata, která Vás zajímají, nebo můžou usnadnit právě to VAŠE podnikání. Své náměty, nápady, připomínky, případně žádosti o registraci k zasílání PODNIKAVÉ PĚTKY zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Bc. Miloslav Mrštík
Ředitel IC Praha 5, o.p.s.

 

Verze pro on-line prohlížení: Podnikavá pětka 05/2013  

Verze v pdf: Podnikavá pětka 05/2013