Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Aktuality

SWOT analýza

 

 

Informační centrum Praha 5 pořádá dvouhodinový seminář s praktickým nácvikem na téma SWOT analýza. K čemu slouží analýza SWOT a proč ji používat v podnikání? Jak naplnit její obsah a vyhodnotit nasbíraná data? Účastníci projdou nejen teorií SWOT analýzy, ale hlavně praktickým nácvikem. Termín 31. 8. 15:30.

 

Latino Food festival na Smíchovské náplavce

 

 

 

Přijďte v neděli v 11 hodin na Smíchovskou náplavku a nasajte nefalšovanou latino atmosféru. Proč se akce zúčastnit? ... protože je to kulinářská cesta kolem světa. Churrasco, empanada, tamaal, chipa salsa,tacos, maté, dulce de leche....to jsou jen některé z výjimečných specialit kuchyně Latinské Ameriky,ovlivněné všemi národy, které tento kontinent osidlovaly. Během jednoho dne tak můžete ochutnat takřka celý svět - Afriku, Evropu i Asii.

Číst dále: Latino Food festival na Smíchovské náplavce

 

Pražské cyklozvonění

 

 

V sobotu 12. září se smíchovská náplavka rozezní stovkami cyklistických zvonků. Nábřeží Vltavy u Jiráskova mostu se na jeden den promění k nepoznání. Namísto parkoviště zaplní prostor náplavky dětské tržiště, přehlídka módy na kolech, z části komunikací se zase stanou dráhy určené pro jízdu na elektrokolech, segwayích, městských kolech a dalších vozítkách. Spanilou jízdu Prahou tu zakončí průvodcované skupiny, které se sjedou z celé metropole. Na místo odpolední akce je možné dorazit pěšky z blízké zastávky metra Anděl nebo přijet na kole s některým z pelotonů. Více informací zde

 

Náplavka Street food Fest aneb „street food“ není jen párek v rohlíku

Na Smíchovské straně náplavky (Hořejším nábřeží) se uskuteční druhý ročník přehlídky tzv.“street food“. Street food v našem pojetí je rychle připravené občerstvení z kvalitních surovin přímo na místě a před návštěvníky. Bude se připravovat a prodávat jídlo ve speciálně upravených automobilech („food truck“) a originálních stáncích.

Číst dále: Náplavka Street food Fest aneb „street food“ není jen párek v rohlíku

 

Letní aktivity pro seniory v Prádelně

I letní období je plné aktivit v Kulturním centru Prádelna v Holečkové ulici. V pravidelných termínech si senioři mohou zahrát stolní tenis, petanque či zacvičit. My bychom rádi upozornili na pořádání Letní iKavárny, která probíhá každé úterý od 11:00 do 14:00. Návštěvníkům jsou k dispozici počítače s internetovým připojením a odborná pomoc s počítači i jinou digitální technikou. KC Prádelna tímto nabízí možnost on-line setkávání, ale i příjemný prostor k setkávání v dnešní době i vzácnému tedy fyzickému.

 

Školení, kurzy, přednášky...ZDARMA

INFORMAČNÍ CENTRUM PRAHA 5, o.p.s. pro vás pravidelně připravuje semináře, školení, workshopy či konference. Akce jsou primárně určené pro osoby pohybující se v různých odvětvích podnikání. Nejedná se však jen o podnikatele stávající, ale i o jejich zaměstnance a samozřejmě i pro podnikatele potencionální. Prostě pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat. Vyberte si z uváděné nabídky a zaregistrujte se telefonicky na 257 215 695, emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , na našich webových stránkách či osobně na naší provozovně (Štefánikova 30, Praha 5).

Číst dále: Školení, kurzy, přednášky...ZDARMA

 

Využijte služeb přívozů

privoz

 

 

 

 

 

Letní období láká i k netradičnímu způsobu dopravy. Tím bezesporu je říční přívoz. Informace o tomto způsobu dopravy včetně jízdních řádů najdete zde

 

Stanice přírodovědců pořádá tábor inspirovaný Tolkienovým Hobitem

ddmPokud máte rádi fantasy svět J. R. R. Tolkiena je možná pravě vám určen náš letní pobytový tábor."Středozemě" bude v tomto případě zasazena do okolí Krkonošské tábotrové základny DDM hlavníhoměsta Prahy v Janských lázních. Tábor se koná v termínu od 1.8. do 15. 8. 2015 a povede jej tým externích lektorů v čele s hlavní vedoucí, Zuzanou Uhlíkovou. Tábor "Příběh Hobita" lze zarezervovat i prostřednictvím on-line přihlášek. Informace a přihlášky: Hana Hrdinová, 222 333 863, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Poznámky: Určeno pro: (6 - 15 let). Více informací zde

 

SLAVNOSTI SLUNOVRATU a JAHODOVÝ ATELÍÉR v PARKU PORTHEIMKA

slunovratSlavnost se koná 27.6. od 11:00 do 19:00. Na Akci se můžete zúčastnit soutěže o královnu Koloběžku, slalomu pro kluky, tatínky a dědečky mezi balíky slámy (koloběžky s sebou). Soutěžit se bude o nejlepší marmeládu (určeno pro maminky a babičky). Chybět nebudou farmářské trhy, naučné stezky, pohádkové kouty, relax zóna a další aktivity. Vstupné 49,-Kč.

 

Praha Anděl Pétanque Open 2015

petangue

 

 

 

 

 

Podruhé v České republice pořádá agentura ChrisFromParis (pořadatel akcí Run-Up běh do schodů, Čokoladová Show, …) turnaj v pétanque a to v rozmezí 20. a 25. června. Akce se koná na pěší zóně Anděl, naproti vchodu do metra.

Číst dále: Praha Anděl Pétanque Open 2015

 

VII. MDA RIDE 20. 6. opět na náplavce

mdarideBenefiční jízda na pomoc lidem se svalovou dystrofií s podtitulem "Jedeme v tom s Vámi" se i letos koná na území MČ Praha 5. Konkrétně pak 20. 6. v lokalitě Hořejšího nábřeží u botelu Admirál. Charitativní akce, kdy koupí předmětu s logem MDA RIDE či dobrovolným vstupným, pomůžete dobré věci, začne v 10:00. Ve 13:30 pak startuje spanilá jízda Prahou. Více informací pak na www.mdaride.cz

   
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 3 z 16