Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Aktuality

Senior a Internet I. - IV. - školení ZDARMA

COMPSenioři jsou velmi zajímavým cílovým zákaznickým segment podnikatelů. Běžně se účastní programů celoživotního vzdělávání, aby dokázali reagovat na požadavky dnešní informační společnosti. S tím souvisí i pokročilé využívání informačních technologií, komunikace prostřednictvím Internetu, využívání e-mailu, Facebooku, Skype, vyhledávání, objednávání a nakupování v e-shopech, atd. Seminář je zacílen na aktivní seniory, kteří chtějí Internet využívat jako praktický nástroj pro každodenní využití. Začátek 14.00 - do 16.30 hod. Termíny: 22. - 25. 6.

Číst dále: Senior a Internet I. - IV. - školení ZDARMA

 

Příměstské tábory na Císařské louce

cinda

 

 

I tento rok jsou pro vás připravené příměstské tábory v Areálu Císařská louka. Jedná se o denní docházkový jachtařský kemp v kombinaci s golfem pro děti od 6 do 15 let. Příměstské tábory se konají ve dvou turnusech. Více informací zde

 

Stanice přírodovědců se loučí před prázdninami

hříběRozloučení před prázdninami formou křtin narozeného hříběte pořádá Stanice přírodovědců při DDM Praha. Akce je určená pro děti i dospělé.
Program: herní stanoviště zaměřená na znalosti a dovednosti o koních, výtvarná dílna - malování perníčků, ukázky Klubu Poník, křtiny hříběte, umělecký kovář Roman Kotrč a Pavel Révay - možnost koupit si drobný suvenýr. Více informací zde

 

Červnové semináře v Infocentru ZDARMA

Bez názvu - 2

 

 

 

Informační centrum Praha 5 vám opět přináší sérii školení a seminářů. Školení jsou určena pro podnikatele ale i pro jejich zaměstnance. Tato nabídka je v rámci iniciativy podpory podnikání zcela ZDARMA. Přihlásit se můžete buď přímo v Informačním centru (Štefánikova 30), nebo prostřednictvím mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Číst dále: Červnové semináře v Infocentru ZDARMA

 

110 LET ČECHIE SMÍCHOV - přijedou fotbalové hvězdy, zahraje Doktor PP a Alkehol

 

cechie-1905-logo-st02Čechie Smíchov, jeden z nejstarších klubů v Česku, oslaví v neděli 7. června 110 let od svého založen. 1905 je také rokem vzniku dnes prvoligových klubů v Českých Budějovicích, Hradci Králové i pražských Bohemians (tehdy AFK Vršovice). S „klokany“ nepojí Čechii Smíchov jen rok založení, ale i klubové barvy a jeden z nejznámějších fotbalových fanoušků současnosti - herec Ivan Trojan. Jeho synové donedávna za Čechii hráli. Ivan Trojan jako patron Klubu nemocných cystickou fibrózou bude hrát i roli v charitativním smyslu akce.

Číst dále: 110 LET ČECHIE SMÍCHOV - přijedou fotbalové hvězdy, zahraje Doktor PP a Alkehol

 

Primátorky nabídnou opět atraktivní podívanou!

primator

Letošní už 102. ročník veslařského závodu Primátorek se pojede už za pár dní. V tradičním červnovém termínu, o víkendu 5.-7. června 2015, uvidíme atraktivní podívanou, u které musíte být!

Číst dále: Primátorky nabídnou opět atraktivní podívanou!

 

Seminář: Senior jako zákazník e-shopu

seniorInformační centrum Praha 5 pro vás připravuje seminář na téma "Senior jako zákazník e-shopu. Senioři se aktivně zajímají o informační technologie, získávají základní znalosti práce na PC. Cílem intenzivního semináře je rozšířit základní znalosti seniorů práce s PC o on-line komunikaci (e-mail, Skype, SMS brána) a práci s Internetem. Pro zajištění většího efektu školení a komfortu seniorů budou semináře probíhat v počítačové učebně. Po absolvování semináře bude senior schopen samostatně pracovat s e-shopem, aktivně vyhledat zboží či službu, o kterou má zájem, objednat si ji, zaplatit a průběžně komunikovat prostřednictvím e-mailu. Seminář se koná 8. – 12. 6. 2014 vždy v 15:00 a je ZDARMA.

Číst dále: Seminář: Senior jako zákazník e-shopu

 

Prahou 5 projede ČEZ Bike Prague

bike

Už 13. června 2015 se pojede čtvrtý ročník závodu ČEZ Bike Prague powered by Genesis a pořadatelé očekávají až 2 000 závodníků! I letos jsou pro vás připraveny dvě trasy, a to na 35 a 65 kilometrů. Uvidíte krásy Českého krasu, Prokopské údolí a čeká vás i výstup na vysílač Cukrák. Registrace probíhají online na bike-prague.cz do 8. června, přihlásit se můžete i na místě.

Číst dále: Prahou 5 projede ČEZ Bike Prague

 

Den zdraví

CSOPCentrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 p. o. pořádá již tradiční Den zdraví. Akce se koná dne 20. května od 13:00 do 17:00 v prostorách Úřadu MČ Praha 5, Štefánikova 13.

Číst dále: Den zdraví

 

Čechie Smíchov - klub na vzestupu

Pokud hledáte v Praze 5 sportovní vyžití pro své děti, můžete je přihlásit do některého z mládežnických týmů SK Čechie Smíchov. V posledních několika letech totiž na Čechii, dnes už posledním fungujícím fotbalovém klubu na Smíchově, vzniká výborné zázemí. Stabilizace oddílu je v jeho areálu vidět na první pohled. Loni na podzim se například slavnostně otevřelo hřiště s umělou trávou, které umožňuje celoroční provoz a trénování za téměř jakéhokoli počasí. Kromě velkého hřiště s přírodním trávníkem je k dispozici i sousední menší hřiště, ideální na nácvik herních situací či kondiční tréninky. Rekonstrukcí nedávno prošla i útulná klubová kantýna.

Číst dále: Čechie Smíchov - klub na vzestupu

 

Ljuba Krbová vystavuje v Portheimce

Ljuba Krbová

Ljuba Krbová (*1958 Hradec Králové) je česká herečka a sportovkyně, manželka spisovatele a novináře Ondřeje Neffa. Už od mládí projevovala umělecké sklony; v dětském věku navštěvovala baletní přípravku Národního divadla. Po střední škole vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Během studia hrála v seriálu ZKOUŠKY Z DOSPĚLOSTI.

Číst dále: Ljuba Krbová vystavuje v Portheimce

   
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 4 z 16