Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Aktuality

Čarodějnický les na Barrandově navštívilo 10 600 lidí!

Sobotní odpoledne se vydařilo doslova na jedničku a nic nebránilo tomu, aby rekordních 10.600 malých i velkých návštěvníků zavítalo na Barrandov, kde na ně čekalo překvapení v podobě pohádkových bytostí, na pořadu dne byl oblíbený Čarodějnický les a s ním také spousta milých dárečků pro naše nejmenší.

„Jsem mile potěšen, jaké oblibě se těší dobrodružné putování světem pohádkových postav, které v naší městské části v Praze 5 pořádáme již potřetí,“

Číst dále: Čarodějnický les na Barrandově navštívilo 10 600 lidí!

 

Oznámení o nevyhrazení plochy pro volební plakáty v rámci voleb do EP

Pro otevření klikněte na přílohu...

 

Přílohy

Číst dále: Oznámení o nevyhrazení plochy pro volební plakáty v rámci voleb do EP

 

Seznam volebních okrsků

Pro otevření klikněte na přílohu...


Přílohy

Číst dále: Seznam volebních okrsků

 

Oznámení: Omezení provozu ÚMČ Praha 5 ve dnech 2. a 9. května 2014

Úřad městské části Praha 5 oznamuje, že Odbor občanskosprávní (Oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel, Oddělení ověřování pravosti podpisů a listin) a podatelna ÚMČ Praha 5 budou pro veřejnost v pátek 2. května 2014 a 9. května 2014 otevřeny od 08.00 do 14.00 hodin, s výjimkou Odd. osobních dokladů, které bude k dispozici do 12.00 hodin.

Číst dále: Oznámení: Omezení provozu ÚMČ Praha 5 ve dnech 2. a 9. května 2014

 

Žáci škol představili své práce v rámci projektu Příběhy našich sousedů

Vyvrcholením půlročního žákovského projektu Příběhy našich sousedů byla prezentace všech projektů spojená s vernisáží pod záštitou Marie Ulrichové Hakenové, která se uskutečnila 23. dubna v Komunitním centru Prádelna.

Číst dále: Žáci škol představili své práce v rámci projektu Příběhy našich sousedů

 

Letošní Den Země v Praze 5 se uskutečnil v parku Portheimka

Praha 5 si i letos připomněla Den Země, který se konal v parku Portheimka. Záštitu tomuto ekologicky motivovanému svátku poskytnul 1. zástupce starosty městské části Praha 5 Petr Lachnit a zástupkyně starosty Marie Ulrichová-Hakenová.

Číst dále: Letošní Den Země v Praze 5 se uskutečnil v parku Portheimka

 

KC Prádelna nabídne výstavu Příběhů našich sousedů

V březnu skončil půlroční žákovský dokumentaristický projekt Příběhy našich sousedů, který probíhal ve spolupráci našich základních škol a občanského sdružení Post Bellum. Nejlepší práce budou představeny veřejnosti v KC Prádelna v rámci výstavy pod záštitou Marie Ulrichové-Hakenové od 23. do 30. dubna.

Číst dále: KC Prádelna nabídne výstavu Příběhů našich sousedů

 

Čarodějnický pohádkový les na Barrandově se koná již v sobotu 26. 4.!

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Městská část Praha 5 pod záštitou 1. zástupce starosty Petra Lachnita a společnost Velká dobrodružství pro vás i letos připravily v sobotu 26. 4. od 10 do 17 hodin speciální Čarodějnický pohádkový les.

Číst dále: Čarodějnický pohádkový les na Barrandově se koná již v sobotu 26. 4.!

 

Čekání na Czechpointu zpestřují knihy a hračky

Pracovnice oddělení ověřování pravosti podpisu a listin (Czech POINTu) Odboru občanskosprávního Úřadu městské části Praha 5 se rozhodly zpestřit čekací dobu klientů a přišly se zajímavou novinkou. Už dva měsíce jsou na tomto pracovišti vystavovány knihy, které darovaly veřejnosti ke čtení ze svých domácích knihoven.

Číst dále: Čekání na Czechpointu zpestřují knihy a hračky

 

1. zasedání okrskových volebních komisí pro volby do EP

Odbor občanskosprávní Úřadu městské části Praha 5 informuje, že 1. zasedání okrskových volebních komisí (OVK) pro volby do Evropského parlamentu konané ve dnech 23. a 24. května 2014 se uskuteční v těchto dnech:

Číst dále: 1. zasedání okrskových volebních komisí pro volby do EP

 

Oslava Dne Země proběhne v parku Portheimka

V pátek 18. dubna 2014 se v parku Portheimka uskuteční za podpory MČ Praha 5 akce „Den Země Prahy 5“. Pod záštitou 1. zástupce starosty MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita a zástupkyně starosty PhDr. Marie Ulrichové–Hakenové ji pořádá občanské sdružení Veselá zebra.

Číst dále: Oslava Dne Země proběhne v parku Portheimka

   
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 8 z 16