Search

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Aktuality

Příprava na VŠ v Meet Factory

There are no translations available.

kurzyOjedinělou možnost nabízí Meet Factory. V rámci možnosti přípravy na umělecké školy otevírá MF obory KRESBA, MALBA A SOCHA. Součástí výuky jsou přednášky dějin výtvarné kultury směřované na 19. a 20. století a současnou uměleckou scénu svět a CZ. Konzultace vlastní tvorby, nastavené v širším spektru na obory volného a užitého umění, tj. co konzultace, to umělec nebo pedagog VŠ jiného oboru.

Předpokládaná výuka / tři hodiny týdně, hodinová nadstavba konzultací dvě hodiny měsíčně / dějiny výtvarné kultury dvě hodiny měsíčně budou probíhat ve výuce ve vypsaných termínech.

Více informací zde

 

Leden v komunitním centru Prádelna

There are no translations available.

pradloKomunitní centrum prádelna sídlící na adrese Holečkova 38a si pro své návštěvníky připravilo opět bohatý program. V lednu se mimo jiné můžete těšit na:


6.1. Divadelní představení pro děti (od 9:00)
12.1. Přednáška s besedou pořádaná sdružením Alternativa zdola Rozvojové cíle tisíciletí OSN a ČR (od 18:00)
14.1. Hudební odpoledne nejen pro seniory (od 15:00)
18.1. Výstava Mozartovi přátelé na Malostranském hřbitově
19.1. Hudebně taneční pásmo Marietta otevírá rok 2016 tancem a zpěvy (od 15:00)
25. a 27.1. III. ročník lednového turnaje senzačních seniorů ve stolním tenise

Více informací zde

 

145. Vltavanský ples

There are no translations available.

vltavan

 

 

 

 

 

Spolek Vltavan v Praze zahajuje rok 2016, ve kterém oslaví již 145. let od svého založení, tradičním plesem. I tentokrát se koná na území Prahy 5 ve Smíchovském pivovaru, kam zve srdečně své příznivce a občany Prahy 5 na 29. ledna. V rámci programu mj. při slavnostním nástupu předvede spolek své kroje a historické prapory.

 

Praha 13 v mobilu

There are no translations available.

133

 

 

Zajímavou aktivitu připravila pro své občany Praha 13. Vzhledem k těsné provázanosti Městských částí vás o této aktivitě informujeme a zároveň ji vnímáme jako aktivitu inspirativní. Podrobnosti o mobilní aplikaci Praha 13 v mobilu najdete zdeTento projekt byl spolufinancován stejně jako projekt Informačního centra Prahy 5 z operačního programu PRAHA - KONKURENCESCHOPNOST.

 

Praha 5 získala prestižní ocenění

There are no translations available.

100nejPraha 5 získala 27. listopadu prestižní ocenění „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH”.Umístila se v oborové kategorii CESTOVNÍ RUCH A HOTELNICTVÍ. Ocenění uděluje Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko - technickou spolupráci COMENIUS (www.comenius.cz) tradičně na Pražském hradě za účasti prezidenta České republiky. 

Read more: Praha 5 získala prestižní ocenění

 

Charitativní jarmark ZŠ a MŠ U Santošky

There are no translations available.

Plakat jarmark 2015zelZákladní škola a mateřská škola Praha 5 – Smíchov (U Santošky 1/1007). Vás zve na VÁNOČNÍ JARMARK, který se koná ve čtvrtek 10.12.2015 na dvoře školy. Kromě tradičního charitativního "jarmarku" výrobků žáků školy (od cukroví, přes ozdoby, svíčky, obrázky až po keramiku) bude jarmark letos doplněn o téměř dvouhodinové kulturní pásmo, na kterém se podílejí téměř všichni žáci školy a dokonce i pedagogický sbor.

 

Předvánoční nabídka uměleckých děl ve prospěch spolku Múzy dětem

There are no translations available.

muzy

 

 

Spolek Múzy dětem připravil možnost levně koupit kvalitní umění, výrazně pomoci dětem v dětských domovech i pořídit výjímečný vánoční dárek. Jsme rádi, že se tato aktivita děje za podpory Prahy 5. Katalog najdete zde

 

 

Zimní zahrada před kostelem sv. Václava

There are no translations available.

zimnízahrada

 

 

 

Ochutnejte advent na stezce národního bohatství a v kostele sv. Václava. Vyrobte krásné dárečky pro radost, nalovte si poklad a otevřete si magický kalendář s andělem. Advent v křesťanském kalendáři prožijete na stezce z baziliky svatého Václava i v hádankách v kouzelné zahradě.

Od 29.11.2015 do 6.1.2016 z ulice Štefánikova před kostelem sv. Václava.

 

Mikuláš nejlepší přítel psa

There are no translations available.

helpes

 

 

 

 

 

 

Udělejte radost svému pejskovi, svým dětem i sobě a vezměte je na dopoledne plné zábavy a soutěží. Dárky jsou připravené pro všechny pejsky. Akcí provází Mirek Konvalina. Mikulášská besídka se koná 28.11: od 10:30 ve výcvikovém areálu Helppes. Více na www.helppes.cz

   

Rozsvícení vánočního stromu na Smíchově

There are no translations available.

První adventní neděli 29. listopadu se od 17:30 koná akce "Rozsvícení vánočního stromu". Akce se koná před kostelem sv. Václava na náměstí 14. října.

   
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 16