Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Praha 5

HALLOWEENSKÉ ŘÁDĚNÍ na Cindě

Zveme Vás na tradiční HALLOWEENSKÉ ŘÁDĚNÍ na Cindě dne 1.11.2014 od 15:00 do 19:00

Číst dále: HALLOWEENSKÉ ŘÁDĚNÍ na Cindě

 

Stavební práce na revitalizaci pěších zón na Barrandově začaly

Stěžejní projekt městské části Praha 5, kterým je revitalizace pěších zón na Barrandově, se naplno rozeběhl. Dlouhodobé úsilí radnice o získání prostředků z cizích zdrojů, konkrétně z Operačního programu Praha - Konkurenceschopnost, brzy přinese barrandovským občanům užitek v podobě komplexní přeměny současného nevzhledného a dosluhujícího městského mobiliáře a páteřních pěších komunikací doplněného o dvě dětská hřiště a spousty zajímavých architektonických prvků na úrovni 21. století.

Číst dále: Stavební práce na revitalizaci pěších zón na Barrandově začaly

 

Kluby pro seniory na Praze 5

www.thesmokingjacket.comCentrum ošetřovatelské a sociální pomoci Praha 5, příspěvková organizace městské části, představilo přehled fungujících klubů, které nabízejí množství různorodých aktivit pro seniory.

"V končícím volebním období byla sociální oblast jednou z těch, kde městská část odvedla nejvíce práce. Podařilo se uskutečnit mnoho akcí nejen pro starší spoluobčany. Z nabídky pravidelných volnočasových aktivit si jistě vybere každý senior v Praze 5. Nezáleží, zda preferuje sportovní vyžití, kulturní zážitek nebo například vzdělávání například v oblasti používání informačních technologií," vysvětlil 1. zástupce starosty Petr Lachnit, který má sociální oblast dlouhodobě ve své gesci.
Více naleznete na www.csop5.cz

Číst dále: Kluby pro seniory na Praze 5

   

Čarodějnický les na Barrandově navštívilo 10 600 lidí!

Sobotní odpoledne se vydařilo doslova na jedničku a nic nebránilo tomu, aby rekordních 10.600 malých i velkých návštěvníků zavítalo na Barrandov, kde na ně čekalo překvapení v podobě pohádkových bytostí, na pořadu dne byl oblíbený Čarodějnický les a s ním také spousta milých dárečků pro naše nejmenší.

„Jsem mile potěšen, jaké oblibě se těší dobrodružné putování světem pohádkových postav, které v naší městské části v Praze 5 pořádáme již potřetí,“

Číst dále: Čarodějnický les na Barrandově navštívilo 10 600 lidí!

 

Benefice pro Borůvku

/public/images/photos/2014/aukce/Jiri_Sliva_Cirque_du_Vinmala.jpgBenefiční aukce originálních grafických listů
23.10.2014 od 18h
Galerie Portheimka, Štefánikova 12, Praha 5

Číst dále: Benefice pro Borůvku

   

Strana 35 z 55

«ZačátekPředchozí31323334353637383940DalšíKonec»