Hledat

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Praha 5

Běžecký závod na Skalce

V neděli 19. dubna se v přírodní rezervaci Skalka uskuteční 5. ročník amatérského běžeckého závodu. Závod je určen pro všechny věkové a výkonnostní kategorie včetně dětí, které mají v případě včasné registrace startovné zdarma. závodníci si mohou vybrat z několika délek a obtížností tratí. Propozice a další informace najdete zde

 

Infocentrum přivítalo 10 000. návštěvníka

info

Počet návštěvníků pobočky obecně prospěšné společnosti Informační centrum Praha 5 ve Štefánikově ulici na Smíchově navštívilo už 10 000 klientů. Milník byl pokořen v říjnu letošního roku.

Číst dále: Infocentrum přivítalo 10 000. návštěvníka

 

Kreativní a pohybové kroužky v jarních termínech

Podpora Vzdělávání

 

Pro všechny, malé i velké, kteří chtějí trávit volný čas smysluplně a hravě, nabízí spolek PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ kreativní a pohybové kroužky v termínech jarního semestru. Pokud rádi kreslíte, děláte rukodělné práce nebo se rádi hýbete, pak máte možnost přihlásit se.

Číst dále: Kreativní a pohybové kroužky v jarních termínech

   

Účetnictví a daně pro začínající podnikatele

uctoInformační centrum Praha 5 pořádá seminář, který si klade za cíl usnadnit a zlepšit orientaci začínajícím podnikatelům ve spleti účetní a daňové problematiky. Seminář je určen těm zájemcům, kteří se připravují nebo zahájili vlastní podnikatelskou činnost – OSVČ. Jaká máte práva a povinnosti vůči státu, institucím Finanční úřad, Živnostenský úřad, Okresní správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovna, vůči ostatním podnikatelským subjektům a zákazníkům? Všechny potřebné informace s praktickým nácvikem získáte během tří seminářů věnujícím se velmi podrobně tomuto tématu.

Termíny: 23. 10., 27. 10. a 2. 11. vždy od 16.30hod. Přednáší: Mgr. Marcela Justová, 10 let praxe v oboru účetnictví. Příhlašte se na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo přímo na provozovně Inoformačního centra

 

Království železnic a Ropid pořádají přednášky o historii a současnosti MHD v Praze

Přednášky budou probíhat jednou měsíčně v Království železnic v Praze u Anděla. V jeden den budou vždy dvě přednášky, první v 10.30 a druhá ve 14. hodin. Délka každé z přednášek je přibližně 45 minut a po ní je vždy prostor pro dotazy návštěvníků. Vlastní přednášky s projekcí budou probíhat v samostatné části expozice - Model Prahy.

Číst dále: Království železnic a Ropid pořádají přednášky o historii a současnosti MHD v Praze

   

Strana 11 z 55

«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»